Samsung kablosuz hoparlör Dolby Atmos, Spotify ve Tidal ile piyasaya sürüldü

Samsung‘un yeni ses ürünü HW-LS60D Music Frame kablosuz hoparlör, görsel ve işitsel deneyimi bir araya getiriyor. Bu yenilikçi ürün, hem dekoratif bir tablo çerçevesi formunda hem de yüksek kaliteli bir ses sistemi olarak tasarlandı. Çerçevede yer alan 8 x 8 inç boyutundaki değiştirilebilir fotoğraflar ile kişisel zevklere uygun bir şekilde düzenlenebilir. Dolby Atmos desteği sunan altı hoparlörü ile zengin bir ses deneyimi sağlayan bu cihaz, TV’ler, akıllı telefonlar, dijital müzik çalarlar, bilgisayarlar ve oyun konsolları gibi çeşitli cihazlardan kablosuz olarak içerik aktarımı yapabiliyor.

Samsung kablosuz hoparlör Dolby Atmos, Spotify ve Tidal ile piyasaya sürüldü

Music Frame, ayrıca Spotify ve Tidal gibi platformlarda yüksek çözünürlüklü ses akışı sunuyor. Hi-Res ve MP3’ten FLAC’a kadar olan ses formatlarını destekleyen cihaz, Bluetooth 5.2 bağlantısı ile Samsung telefonlar ile sorunsuz bir şekilde entegre çalışıyor. Optik Toslink kablosu aracılığıyla ev sinema sistemlerine de bağlanabilen hoparlör, Alexa, Airplay ve Chromecast gibi akıllı asistanları da destekliyor.

Adaptive Sound özelliği ile her ses seviyesinde daha net diyaloglar sunan Samsung Music Frame, bir TV’ye bağlandığında ana dış hoparlör olarak ya da mevcut Samsung TV hoparlörleri ve ses çubuklarıyla birlikte kullanılarak ek bir ses kaynağı olarak görev yapabiliyor. Otomatik oda optimizasyonu sayesinde, kullanıcıların bulunduğu mekana göre ses deneyimi kişiselleştiriliyor ve böylece daha sürükleyici bir dinleme deneyimi sunuluyor.

399 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulan Samsung HW-LS60D Music Frame kablosuz hoparlör, Amazon ve BestBuy gibi perakende platformları üzerinden temin edilebilir. Bu ürün, hem teknoloji hem de tasarım meraklıları için ideal bir seçenek olarak öne çıkıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir