Kenan Doğulu doğum günü partisine polis baskını

Kenan Doğulu dün, dostlarını evine toplayarak yeni yaşını verdiği bir partiyle kutladı.

Birçok ünlü ismin katıldığı gecede en dikkat çeken isimler ise Aşk-ı Memnu oyuncuları oldu.

Partiye katılan dizinin oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ve Selçuk Yöntem, Beren Saat ile poz verdi.

Eğlenceli anların yaşandığı parti öncesi Doğulu, komşularına da bir mektup gönderdi ve gürültü konusunda erkenden özür diledi.

Her sene komşularına mektup gönderen Doğulu’nun yaptığı hareket alkış alırken, komşuları ise uzayan partiden ve gürültüden hoşlanmadı.

“Affınıza sığınıyorum” dedi ama…

“Her sene 31 Mayıs’ta sizlere verdiğimiz geçici rahatsızlık için önden özür diliyorum biliyorsunuz. Bu cuma da evde, bahçede, eş, dost ve ailemle bir araya gelip 50. yaş günümü kutlayacağız. Normalden biraz daha kalabalık olacağımız için doğal olarak konuşma ve müzik gürültüsü daha fazla olacaktır.

Şimdiden affınıza sığınarak bir gecelik sabır ve anlayış rica ediyorum. Olası bir ihtiyaç, uyarı veya destek için bize ulaşmanız gerekirse güvenlik ve koordinasyon müdürümüz Vahdet Bey’e ulaşabilirsiniz. Katılmak isterseniz de bekleriz, listeye eklenmek için lütfen isimlerinizi iletiniz.” mektubunu komşularına yollayan Doğulu’nun partisine polis geldi.

Gitar şeklinde pasta geldi

Ünlü isimlerin akın ettiği gecede Kenan Doğulu ile gitar şeklinde beyaz bir pasta yaptırıldı.

Renkli bir dekorasyon hakim olduğu partide duvarlara güneş sembolünün yanına “Kenan doğdu” yazıları asıldı. Partide şarkılarını söyleyen Doğulu, Beren Saat ile de dans etmeyi ihmal etmedi.

Polis baskın yaptı

Magazin Online’da yer alan habere göre, Kenan Doğulu’nun parti öncesi mektup göndererek özür dilediği komşuları, gece yarısına kadar gelen sesten rahatsız oldu.

Site sakinlerinin gece saat 00.00’ı geçmesine rağmen yüksek sesle devam eden müzikten rahatsız olmaları üzerine polis çağırıldı. İkazlara rağmen bitirilmeyen Acarkent’teki partiye polis müdahale etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir