Kaza geçiren ünlü şef ölümden döndü!

57 yaşındaki dünyaca ünlü İngiliz şef Gordon Ramsay, Connecticut’ta bisiklet sürerken korkunç bir kaza geçirdiğini açıkladı.

17.5 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından yaşadıklarını anlatan Ramsey, paylaştığı videoda yaşadıklarından dolayı ‘sarsıldığını’ söyledi.

“KASK TAKMAK ZORUNDASINIZ”

Dürüst olmak gerekirse, burada olduğum için şanslıyım. Bisiklete binerken kask takmak zorundasınız. Yolculuğunuz ne kadar kısa olduğu ya da kaskların ne kadar ‘pahalı’ olduğu umurumda değil! Kask takmanın ne kadar önemli olduğunu size anlatamam.

Ardından gömleğini kaldırarak vücudunun morluklar içinde kaldığını gösteren şef, “Acı içindeyim ve zor bir hafta oldu. Ama atlatıyorum” dedi.

“HERHANGİ BİR KEMİĞİM KIRILMADI”

Kazanın öncesi ve sonrasına ilişkin iki fotoğraf da paylaşan Gordon, “İyiyim ve herhangi bir kemiğim kırılmadı ya da büyük bir yaralanma yaşamadım ama morarmış bir patates gibi görünüyorum” şeklinde konuştu.

Yaraları için tedavi gördüğü New London hastanesindeki doktorlara, hemşirelere ve personele teşekkür eden Ramsay, en büyük teşekkürü ise ‘hayatını kurtaran’ kaskına ayırdı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir